bractwo kurkowe baner nowy

youtube-link

kalendarz imprez 2018

Dzisiaj
Wszystkie
2451
8386501

Tarnów. Prawie 2.5 tys. zł dla Tucholi

Marian Satała pisze. Jeszcze parę zdań o strzelaniu w Tarnowie o puchary i o tytuł króla Okręgu Krakowskiego Bractw Kurkowych. Wygrał jak już informowałem Jan Dziura-Bartkiewicz.

Podczas tych zawodów z inicjatywy Rafała Wolframa odbyło się strzelanie o puchar charytatywny. Tym razem pieniądze przeznaczone zostały na pomoc strażakom ochotnikom w Tucholi, którzy pomagali poszkodowanym w straszliwej nawałnicy jaka niedawno nawiedziła tamten region. W sumie zebrano 2330 zł.

Oto relacja Zdzisława Grzelki, wiceprezesa Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP: Po weryfikacji okazało się, że wpływy wyniosły 2330 zł (umknęła mi wpłata 30 zł Brata Andrzeja Zborowskiego, który dokupował tarcze podczas gdy ja strzelałem). Dokumentację wpłat pozostawiam w razie wątpliwości do wglądu.
Ogółem w zawodach wzięło udział 43 osoby (w tym 3 dokonały wpłat ale nie chciały aby im wypisywać tarcze). Kilka osób wpłaciło po 100 zł ale chciało aby im wydać tylko 1 lub 2 tarcze, a resztę przeznaczyć na Tucholę.
Ogółem wydano 116 tarcz. Najniższa wpłata 30 zł, największej wpłaty 150 zł, dokonał Marek Rogóż- dlatego tak długo strzelał.
Jeszcze raz dzięki braciom z Tarnowa za świetnie przeprowadzoną imprezę.